تجهیزات لاندری

تجهیزات لاندری انواعی از تجهیزاتی هستند که به کل صنعتی به کار می روند و باعث می شوند کار بهداشت هتل ها و بیمارستان ها و حتی بسیاری از مراکز بزرگتر برای شستشو و تمیز کردن راحت تر شود. در اصل این نوع تجهیزات همان رختشوی خانه های صنعتی هستند که در ابعاد و اندازه های بسیار بزرگ می توانند کار شستشو را انجام دهند و به طور معمول از استانداردهای جهانی برخوردار هستند، تجهیزات لاندری هتل و تجهیزات لاندری بیمارستان دونوع از مواردی هستند که در این دو مکان شلوغ و پر رفت و امد بکار می روند.

تجهیزات لاندری هتل

ماشین لباسشویی و خشک کن لباس های شسته شده برای لباسشویی های هتل جزیی از مهم ترین تجهیزات لاندری هتل هستند، صرفه جویی در مصرف آب ، صرفه جویی در انرژی و کاهش ضایعات ضمن افزایش سود و بهره وری با استفاده از این نوع تجهیزات ارائه می شود. تجهیزات لاندری با عملکرد بالا برای هتل ها نه تنها با کاهش مصرف آب ، گاز و برق ، باعث افزایش

سود می شود ، تجهیزات با بهره گیری از نیروی کار کمتر ، تولید لباس را به حداقل می رسانند. به لطف لباس شویی های تجاری ، خشک کن ها و اتو های تخت با کارایی بالا ، هتل ها هزینه های کاربری و کارگری را کاهش می دهند ، در این مرحله ،

بازار سبز و جذابیت آنها نیز بالا می رود.

کاهش مصرف آب در هتل ها

دستگاه های شستشوی صنعتی جهانی به گونه ای طراحی شده اند که از آب کمتری استفاده می کنند – برای برخی

از مدل ها تا 57 درصد آب کمتری دارند – و به طور همزمان کیفیت شستشو را بهبود می بخشند. برخلاف بسیاری از مدل های رقابتی ، تجهیزات لاندری جهانی بدون مخزن طراحی می شوند و با هر بار پر کردن حداکثر سه گالن آب صرفه جویی می کنند. به علاوه ، واشرها از سیستم منحصر به فرد برای کاهش بیشتر استفاده از آب استفاده می کنند.

با کاهش مصرف آب ، هتل ها نه تنها هزینه های آب را کاهش می دهند ، بلکه هزینه های گرمایش آب را نیز کاهش می دهند.

با احتساب گرمایش آب حدود 40 درصد از انرژی مصرفی هتل برای دریافت آب کاهش یافته و با کاهش یک یا دو گالن آب گرم از هر بار در روز می تواند تا ده ها هزار گالن سالانه کاهش مصرف داشته باشند.

کاهش مصرف گاز هتل با خشک کن ها

تجهیزات لاندری تجاری با کارایی بالا در سری E دارای طراحی مستقل و سرعت استخراج تا 387 نیروی G هستند. برای مقایسه ، واشرهای نصب شده با سرعت استخراج بین 70 تا 90 نیروی G کار می کنند.

سرعت بالای استخراج به طور قابل توجهی آب بیشتری را از هر بار در هنگام استخراج خارج می کند – زمان خشک شدن کاهش و در نتیجه مصرف گاز تا 65 درصد! از آنجا که مقدار زیادی از لباس های شسته شده تقریباً در نیمی از زمان خشک می شوند کاهش می یابد ، تولید لباس نیز با سایش کمتر و کاهش قابل توجه در هزینه های تعویض ملحفه بهبود می یابد.

تجهیزات لاندری بیمارستان

تجهیزات لاندری، لباسشویی های بهداشتی انواع وسایل لباسشویی از جمله پد تخت ، روپوش ، پتو ، ملحفه ، حوله و وسایل شخصی را تمیز و پردازش می کنند. برای تمیز کردن صحیح هر نوع ماده ، یک دستگاه شستشو و شوینده کاملاً قابل برنامه ریزی و مواد خشک کن بسیار مهم است. هنگامی که برنامه ها تنظیم می شوند ، واشرها به طور خودکار ترکیبی مناسب از مواد شیمیایی ، عملکرد مکانیکی ، شستشو ، سرعت ، نیروی G و دمای آب را برای نتایج بهتر ترکیب می کنند. حوله ها ، روپوش ها و پتوها به سرعت شسته ، خشک شده و کاملاً تا می شوند.

در طی هر دوره بستری در بیمارستان ، بیماران بیشتر از همه وقت خود را در رختخواب می گذرانند. این بدان معناست که آنها تمام روز با پارچه های بیمارستانی محاصره می شوند. بیماران از روپوش گرفته تا ملحفه و پتو خود بیش از هر چیز دیگری در بیمارستان با این وسایل تماس دارند.

بنابراین منطقی است که اطمینان حاصل شود که آنها به درستی تمیز ، خشک و حمل می شوند تا از آلودگی متقاطع جلوگیری شود. استفاده از مواد شیمیایی مناسب ، درجه حرارت آب و اقدامات مکانیکی برای پاکسازی صحیح کالاها ضروری است ، اما لباسشویی های بهداشتی باید با استفاده از دستگاه های پیشرفته یک گام جلوتر بروند تا میکروب های موجود در هر نوع پارچه بیمارستانی کاملا پاک شوند.

کاربرد تجهیزات لاندری بیمارستان

تجهیزات لاندری بیمارستان به شکل صنعتی در مدل های با ظرفیت 58 و 115 کیلوگرم موجود هستند. آنها از ویژگی های پرسرعت ، قابلیت برنامه ریزی برتر ، سهولت استفاده ، کارایی بالا برخوردار هستند. تجهیزات لاندری بیمارستان با بهره وری لباسشویی ها و خشک کن ها را نشان می دهند.

آنها آب بیشتری را در هر روزخارج می کنند و می توانند زمان خشک شدن را تا 50 درصد کاهش دهند. با استفاده از تجهیزات لاندری و با استفاده از گاز طبیعی و آب کمتر ، خشکشویی بیشتری در روز انجام می شود. تزریق خودکار مواد شیمیایی و عملکرد لمسی سهولت استفاده و تمیز کردن یکنواخت و ایمن را تضمین می کند.

لباس شویی های بزرگ بیمارستانی

برای لباسشویی های بسیار بزرگ بیمارستانی ، بهترین نوع دستگاه تمیز کننده نیز به عنوان نوع تونلی یا دسته لباس شویی پیوسته شناخته می شود. این واشرهای بزرگ دارای قسمت کثیف و تمیز در انتهای تونل طولانی هستند و توسط پیچ از طریق واشر از همدیگر جدا می شوند. این پیچ لباس ها را به صورت دسته ای جدا می کند. آب و مواد شیمیایی از انتهای دیگر ، در جهت عکس پارچه ها وارد می شود ، بنابراین هر بار که لباس های شسته شده به قسمت پاک کننده بعدی می رود از آب تمیزتر استفاده می شود.

این ماشین ها به قدری بزرگ هستند که کالاهای آلوده در یک انتهای آن ها قرار دارند در حالی که کالاهای تمیز شده در انتهای مخالف قرار دارند.

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با مدیریت